У ДСНС Волинської області повідомили, що ввечері 6 грудня два автомобілі невідкладної медичної допомоги потрапили до снігової пастки. Рятувальникам прийшлося поспішати їм на допомогу, передає Луцьк24.
Автомобіль швидкої їхав на виклик до пенсіонера, який скаржився на гострий біль у животі. Через сильну ожеледицю транспорт з’їхав на узбіччя та не міг виїхати. Рятувальники «відкопали» швидку, та допомогли доїхати до місця виклику, так як у населених пунктах області була хуртовина.
Другий автомобіль швидкої поспішав на виклик до дитини з гострим бронхітом, однак потрапив у сніговий замет. Працівники ДСНС супроводили транспорт до місця виклику та 5-річна дитина була госпіталізована.
