Через війну все більше українців опиняється за межею бідності. Стало відомо, чи можуть відключати комунальні послуги через борги по сплаті в умовах війни, передає Луцьк24.
Адвокат Олександр Босенко розповів, що офіційний воєнний стан не звільняє українців від сплати комунальних послуг. Однак у випадку заборгованості не нараховується штраф або пеня. Також комунальники не можуть припиняти надання комунальних послуг, однак будуть постійно нагадувати про борг.
Дана інформація стосується тих, хто проживає у цілому житлі, яке не було зруйноване росіянами. У іншому випадку сплата комунальних послуг з українців не стягується.
