Енергетичний експерт Юрій Корольчук розповів, що навіть без ракетних атак росіян на об’єкти енергетики, відключень світла взимку українцям не уникнути. Блекаут ніхто не очікує, однак прийдеться повернутися до графіків відключення, передає Луцьк24.
Якщо зима буде теплою, тоді інтервали між світлом будуть меншими. Але якщо у холодну пору року будуть сильні морози, то українцям доведеться довго сидіти без світла, та графіки можуть складати навіть 10/10, чого не було у минулому році.
Якщо росіяни продовжать атаки на об’єкти інфраструктури, то ситуація зі світлом може бути гіршою, чим минулої зими. Енергетичний експерт звернувся до українців, та нагадав, що до відключень світла потрібно відноситися серйозно, та підготуватись до складних часів завчасно.
