В Укренерго повідомили, що до вечора 8 січня очікується підвищення рівня споживання електроенергії. Однак атака окупантів не змусить впроваджувати відключення світла, передає Луцьк24.
Спеціалісти прогнозували вищий рівень споживання електроенергії на 7-8 січня, тому вдалося уникнути критичних наслідків ракетної атаки. Зранку 8 січня ворог намагався вразити енергосистему України та знову тероризував мирне населення.
В Укренерго закликали громадян тримати всі пристрої зарядженими та мати запаси їжі і води. На сьогоднішній день у системних відключеннях світла немає причин, однак погода та повторні обстріли можуть змінити ситуацію.
