Через триваючі обстріли з боку Росії енергетики закликають українців економно використовувати електроенергію, щоб знизити навантаження на мережу.
Про це повідомили на сайті “Укренерго”, передає Луцьк24.
Станом на ранок 8 жовтня в кількох областях країни зафіксовано знеструмлення споживачів. У Чернігівській області діють погодинні графіки відключень світла, а аварійні бригади працюють над відновленням енергопостачання.
У Міністерстві енергетики повідомили, що удари були нанесені по об’єктах енергетичної інфраструктури Чернігівщини та Дніпропетровщини. Утім, не виключено, що подібні ситуації можуть виникнути і в інших регіонах, зокрема на Волині, де місцеві енергетики також готуються до можливих обмежень та відключень.
Фахівці зазначають, що споживання електроенергії залишається високим через похмуру погоду і дощі, які зменшують ефективність домашніх сонячних електростанцій.
В енергетичній компанії закликають не використовувати одночасно кілька потужних приладів у вечірні години пікового навантаження – приблизно з 17:00 до 22:00 – щоб уникнути масштабних аварій та відключень.
Волинянам радять заздалегідь готуватися до можливих тимчасових відключень: підзаряджати телефони, запасатися ліхтарями та мінімізувати використання електроприладів у пікові години. Аварійні служби регіону продовжують чергування та готові оперативно реагувати на будь-які аварійні ситуації.
