У Луцьку підприємство «Домінанта» збирає гроші за парковку з містян, хоча термін договору з міською радою на право користування земельною ділянкою вже минув.
Про це повідомили під час засідання земельної комісії Луцької міської ради, передає Луцьк24.
На засіданні з’явився представник фірми ПП «Домінанта» та повідомив, що хоче поновити право користування земельною ділянкою, які використовуються як парковки біля Завокзального ринку. Депутати зазначили, що фірма продовжує збирати кошти з власників автомобілів. Також було виявлено, що земельну ділянку також використовують як місце торгівлі, так як на паркові відбувається продаж товарів автомобільного транспорту.
Паркувальники збирають гроші з кожного автомобіля, однак сама ділянка за роки не була ніяк облаштована. У підсумку депутати не підтримали проєкт рішення про поновлення договору оренди землі для обслуговування денної парковки автомобілів.
