Міський голова Ігор Поліщук повідомив, що за 2023 рік бюджет громади збільшився на 176 мільйонів гривень за рахунок «військового» ПДФО. На потреби української армії було відправлено 190 мільйонів гривень, передає Луцьк24.
За час повномасштабного вторгнення Луцька міська рада виділила 245 мільйонів гривень на потреби Збройних сил України. За ці кошти були куплені більше ніж 200 дронів, теплові зори, старлінки, антидронові рушниці та багато іншого. Луцька міська рада та мешканці міста продовжують підтримувати армію за рахунок податків та благодійних пожертв.
