15 січня відбувся черговий обмін полоненими.
Про це повідомив очільник Волинської ОВА, передає Луцьк24.
Серед 25 звільнених з полону українців – двоє воїнів з Волинської області.
Додому повернулися:
- Віталій Войтович з села Зелене;
- Юрій Царіцин з міста Ківерці.
Захисники з Волині повернулися з важкими пораненнями, тому їх чекає необхідне лікування. Наразі вони вже знаходяться в безпеці та отримують допомогу.
