ГУ ДСНС України у Волинській області повідомили, що на Рівненщині проводяться навчання на випадок аварії на АЕС. Місцеве населення евакуюють на Волинь з Рівненської області, які проживають в 30-кілометровій зоні біля АЕС, передає Луцьк24.
В населеному пункті Маневичі розгорнуто пункт евакуації, звідки місцеві жителі відправляються з небезпечних зон на Волинь. Відзначається, що переміщення жителів Рівненщині є добровільним. Перед початком навчань спеціалісти виявили, що у Волинській області, у випадку аварії, не буде підвищеним рівень радіації. Представники влади не повідомляють, коли саме будуть закінчені навчання на випадок аварії.
