В Україні з 1 січня 2023 року деякі внутрішньо переміщені особи перестануть отримувати фінансову допомогу від держави, передає Луцьк24.
Держава скасовує виплати у 2024 році наступним громадянам:
- придбали житло (земельну ділянку, квартиру, будинок) вартістю понад 100 тисяч гривень;
- придбали автомобіль, якому менше ніж 5 років з дати випуску;
- мають власне житло, де на кожного члена сім’ї приходиться більше ніж 13 кв.м у населеному пункті, де не ведуться бойові дії;
- придбали валюту інших країн на суму понад 100 тисяч гривень;
- мають на банківському рахунку більше ніж 100 тисяч гривень.
Рішення про припинення виплат буде прийматися дистанційно. У разі, якщо українець підходить під категорію громадян, які більше не мають права отримувати допомогу, то його буде проінформовано про це електронною поштою, електронним дзвінком або поштовим листом по місцю проживання.
