У Луцьку 30 жовтня діють графіки погодинних відключень електроенергії.
Це пов’язано з масованою ракетно-дроновою атакою по енергетичній інфраструктурі України, унаслідок якої пошкоджено низку об’єктів критичної енергетики.
Про запровадження обмежень повідомили у Міністерстві енергетики, передає Луцьк24.
За словами заступниці міністра енергетики Світлани Гринчук, в усіх регіонах України, зокрема і на Волині, діють заходи з обмеження споживання електроенергії. Метою таких кроків є стабілізація енергосистеми після масштабних атак.

Згідно з інформацією НЕК «Укренерго», у Луцьку та по всій області з 08:00 до 19:00 30 жовтня застосовуються графіки погодинних відключень. Крім того, для промислових підприємств запроваджені графіки обмеження потужності — це означає, що великі споживачі електроенергії мають зменшити використання потужностей, щоб уникнути перевантаження мережі.
