28-річний хлопець написав заяву у поліцію на дівчину, яка не сплатила рахунок у кафе, та пішла з побачення, передає Луцьк24.
Хлопець розповів, що в інтернеті познайомився з дівчиною. Через деякий час вони домовились піти на побачення до кафе. У кінці вечора їм принесли рахунок на суму 4 тисячі гривень. Дівчина запропонувала розділити рахунок на двох, однак хлопець відмовився, так як більшу частину позицій замовляла саме вона.
Панянці не сподобалась його відповідь, тому вона вирішила, що на цьому їх побачення скінчене. Хлопець одразу зателефонував до поліції.
