У постанові Любомльського районного суду повідомляється, що мешканця Волині було оштрафовано за зухвалу поведінку його сина у школі. Волинянин зобов’язаний заплатити 1700 гривень за невиконання батьківського обов’язку, передає Луцьк24.
25 вересня на батька школяра був складаний протокол через порушення поведінки його сина. У Любомльському ліцеї №2 повідомили, що хлопець постійно грубить вчителям та зриває уроки. Семеро вчителів навчального закладу підтвердили дану заяву.
Батько не з’явився на розгляд справи, однак подав у канцелярію письмове пояснення, в якому просив суддю обмежитись усним покаранням. Він визнав свою провину та повідомив, що проводить із сином профілактичні роботи. Суддя визнав чоловіка винним у невиконанні батьківських обов’язків та призначив йому покарання у вигляді штрафу у розмірі 1700 гривень.
