У Луцькому міськрайонному суді повідомили, що у Городищі Волинської області чоловік вчинив вандалізм на кладовищі, передає Луцьк24.
Наприкінці серпня 2023 року чоловік демонтував з могили покійного юнака 8 металевих ланцюгів. Також з місця погребіння забрав хомути та світильники. Викрадене майно вартувало 1192 гривні.
На суді чоловік визнав свою провину та не заперечував, що вчинив аморальний вандалізм. Наразі обвинувачений виплатив усі збитки родині померлого хлопця.
