У ДСНС Волині повідомили, що останні декілька днів жителі Волинської області страждають від шершнів. Рятувальники нейтралізували скупчення комах в будинках села Осівці та у місті Ковелі, передає Луцьк24.
Шершні поселилися на спорудах та у будинках місцевих мешканців. з 3 по 4 серпня люди тричі викликали волинських рятувальників на допомогу, бо не могли самостійно впоратися з комахами. У ДСНС попередили, що при знайденні гнізда шершнів потрібно викликати спеціалістів, так як отрута комах може бути смертельною для людей.
