У Кореї у Канвоні стартували IV зимові Юнацькі Олімпійські ігри, на яких Україну представила і волинянка Аліна Хміль.
Про це повідомив очільник Федерації біатлону в Луцьку Василь Покотилець, передає Луцьк24.
Перші змагання відбулись 20 січня. Вони тривали з різни видів спорту, у тому числі, і з біатлону. У першій біатлонній гонці Юнацьких Олімпійських ігор біатлоністка команди Волинь та міста Луцька Аліна Хміль в індивідуальних змаганнях показала найкращий результат із-поміж українок. Волинянка фінішувала з одинадцятим результатом.
Аліна Хміль впоралась зі стрільбою та мала результативний лижний хід. Покотилець зазначив, що 11 місце з 99 – це «неймовірно високий результат».
