З грудня рибалки на любителі водойм почали виходити «на лід», однак наразі дані заняття є найбільш небезпечними, передає Луцьк24.
Працівники ДСНС повідомили, що температурні показники на сьогоднішній день у Волинській області є нестабільними. Якщо вночі температура повітря опускається до «мінусової», то вдень позначки на термометрі обов’язково покажуть «плюс». Така тенденція робить відпочинок на водоймах вкрай небезпечним.
Волинянам рекомендують дочекатися стабільних морозів, щоб виходити на водойми. На сьогоднішній день ризик провалитися під лід є вкрай великим.
