ГУ ДСНС України у Волинській області повідомили, що рятувальники Волині здобули кубок України з пожежно-прикладного спорту. Друге та третє місце у змаганнях було здобуте командами із Черкащини та Одещини, передає Луцьк24.
Волинські рятувальники показали рівень професійної майстерності у декількох видах: підйом штурмовою драбиною, подолання 100-метрової смуги з перешкодами, пожежній естафеті 4 х 100 метрів та бойовому розгортанні. Пожежники продемонстрували свою професійність, через що з легкістю здобули для області кубок України.
