Навесні 2022 року у рамках програми «єПідтримка» Міністерство освіти виплатило вчителям та науковцям грошову допомогу 6500 гривень. Тепер уряд погрожує працівникам судом, якщо вони не повернуть державі гроші, передає Луцьк24.
Уряд вимагає вчителів та науковців повернути гроші через те, що в умовах програми було вказано, що працівники освіти не повинні подавати заявки на грошову допомогу. Причиною є те, що вони не були позбавлені робочих місць, та продовжували отримувати заробітну плату, на відміну від працівників інших сфер.
Деякі вчителі та науковці проігнорували дану умову, та подали заявку на виплату у розмірі 6500 гривень. Уряд погрожує судом тим, хто відмовиться повертати гроші.
