Ігор Поліщук, міський голова Луцька, офіційно дав старт Чемпіонату України з важкої атлетики 2023 року для чоловіків та жінок у категорії “дорослі”.
Понад 220 спортсменів з різних регіонів України зібрались в спортивному комплексі “Колос” з метою визначення найсильнішого штангіста. Представники Херсонської та Чернівецької областей, на жаль, не змогли приїхати на змагання з об’єктивних причин.
Волинь на цих змаганнях буде представлена командою з 20 спортсменів – 10 чоловіків та 10 жінок.
