Через систематичні порушення швидкісного режиму, у Володимирі Волинської області будуть встановлені камери фіксації швидкості транспортних засобів.
Про це повідомили на сесії облради 14 листопада, передає Луцьк24.
14 листопада під час сесії міськради Володимира заступник міського голови та депутат обласної ради Ярослав Матвійчук звернувся до керівництва ОВА з ініціативою провести дослідження доріг державного значення в межах міста для оцінки доцільності встановлення трьох камер фіксації швидкості на вулицях Ковельська, Луцька та Устилузька.
За його словами, встановлення таких камер дозволить контролювати швидкість руху транспортних засобів і сприятиме покращенню дисципліни водіїв. Крім того, це допоможе контролювати рух мототранспорту, зокрема його швидкість та рівень шуму.
Також на сесії обговорювалась можливість облаштування тимчасового кільця на перехресті вулиць Луцька, Данила Галицького та Ковельська без зміни дорожнього та тротуарного покриттів. Міська рада висловила готовність фінансово підтримати створення цієї розв’язки для підвищення пропускної здатності центральних вулиць міста.
