Громадську вбиральню, яка знаходиться біля драматичного театру, нещодавно почали ремонтувати. Неповнолітні вандали понівечили приміщення, передає Луцьк24.
Майстри ще не завершили ремонт міської вбиральні та залишили у приміщенні фарбу і інші матеріали. Підлітки скористалися цими предметами, клеїли на стіни сміття та порожні пляшки. Всі свої дії вандали виконували під російські пісні.
У департаменті муніципальної варти Луцької міської ради підтвердили інцидент та повідомили, що наразі неповнолітні вандали вже розшукуються. Їхні фото вже були розіслані по навчальних закладах Луцька.
