У Рівному батьки учнів гімназії №5 поскаржились, що їхніх дітей бив вчитель фізкультури.
Про це повідомили у поліції Рівненської області, передає Луцьк24.
Батьки одного з учнів гімназії повідомили, що їхній 8-річний син прийшов додому з синцями, і розповів, що його побив скалкою вчитель фізкультури. Мати дитини звернулася до директора, на що той відповів, що вже отримував такі скарги від батьків. Мати також написала заяву на вчителя, його відсторонили від уроків у їхньому класі, однак не звільнили.
Після розголосу історії в соціальних мережах вчитель сам написав заяву на звільнення, а директор отримав догану. Сам вчитель фізкультури вже був притягнутий до дисциплінарної відповідальності у 2024 році.
