У Нововолинську Волинської області пройшов чемпіонат з баскетболу серед дівчат та хлопців 2012 та молодших років народження.
Про це повідомили у виданні «Нововолинськ спорт», передає Луцьк24.
Шість команд з різних населених пунктів області змагалися за звання чемпіонів. У турнірі взяли участь баскетболісти з Турійська, Нововолинська, Луцька та Володимира.
За підсумками напружених поєдинків місця розподілилися так:
Хлопці:
- 1 місце — Луцьк;
- 2 місце — Турійськ;
- 3 місце — Нововолинськ.
Дівчата:
- 1 місце — Нововолинськ;
- 2 місце — Володимир.
Переможці були нагороджені медалями та дипломами.
