У липневому інфляційному звіті НБУ йдеться про те, що Національний банк не вважає за потрібним підвищувати тарифи для населення на опалення, гарячу воду та газ до 2025 року. Після цього періоду підвищення тарифів буде мати значний вплив на інфляцію, передає Луцьк24.
Мораторій на підвищення тарифів на окремі послуги ЖКГ надалі стримує інфляцію, однак необхідність їх підвищення буде вагомим проінфляційним чинником після війни. Сьогодні українцям важко сплачувати по квитанціям за опалення, газ та воду, однак підвищення тарифів може спричинити масштабні борги, які ніяк не допоможуть бюджету країни. В інфляційному звіті також йдеться про те, що після 2025 року підвищення тарифів буде проводитися поетапно, та триватиме впродовж кількох років.
