Українські споживачі більше всього платять за комунальні послуги у зимовий період, коли є необхідність обігрівати оселю. У «Нафтогазі» назвали спосіб, як можна заощаджувати на обігріванні, передає Луцьк24.
Фахівці розповіли, що фольгований тепловідбивний екран дозволяє підвищити температуру у кімнаті на 1-2 градуси. Даний матеріал необхідно наклеїти за батареями, що дозволить збільшити тепловіддачу радіаторів опалення на 20%.
Батареї здатні випромінювати тепло рівномірно: як у приміщення, так і в зовнішню стіну на вулицю. Максимально виключити ці втрати дозволить фольгований тепловідбивний екран завдяки своїм властивостям. Його поклеїти можна власноруч. Фахівці нагадали, що меблі та штори перешкоджають розповсюдженню тепло в оселі, тому бажано максимально їх відкрити.
