У Луцькій міській раді повідомили, що у громаді було заборонено святкування корпоративів та використання піротехнічних виробів, передає Луцьк24.
На новорічні та різдвяні свята під час комендантської години у Луцьку забороняється святкувати корпоративи мешканцям. У період дії правового режиму воєнного стану заборонено також використання піротехнічних виробів: феєрверків, петард та салютів. Ці заходи спрямовані на забезпечення громадського порядку, належної організації безпеки дорожнього руху та виконання алгоритму дій при сигналі «Повітряна тривога».
У новорічні свята поліцейські будуть нести службу цілодобово, та порушники заборони будуть нести відповідальність. Мешканців закликали закінчувати всі святкування до початку комендантської години.
