У луцькому тролейбусі військовому стало зле і він втратив свідомість. Пасажири в паніці намагалися допомогти захиснику, коли водійка продовжувала рух, ігноруючи ситуацію.
Про це повідомили очевидці у соціальній мережі Facebook, передає Луцьк24.
Українському військовому стало погано раптово, і він втратив свідомість. Пасажири намагалися привести його до почуттів, розтирали руки та викликали швидку. Однак водійка не реагувала на прохання зупинити тролейбус, а їхала по маршруту, зупиняючись лише на зупинках.
Один з лучан поїхав на зустріч кареті швидкої допомоги, так як неможливо було назвати точні координати тролейбуса, який не зупинявся. Лише на кінцевій зупинці «Дубнівська» медики забрали військового та проводили реанімаційні заходи. Наразі захисник живий та отримує необхідну допомогу. Місцеві мешканці вимагають розголосу.
