У патрульній поліції Волинської області повідомили, що у місті водій Audi влетів у автобус с пасажирами. Легковий автомобіль не надав перевагу у русі автобусу, передає Луцьк24.
В автобусі були пасажири, але, на щастя, ніхто з них не травмувався.
Водій легкового автомобіля отримав протокол за ст. 124 КУпАП. Тепер його очікує штраф або заборона керувати транспортним засобом на деякий термін.
