У Луцьку стартував процес подачі опалення до житлового фонду.
Про це повідомили у КП “Луцьктепло”, передає Луцьк24.
Після рішення виконкому міської ради та відновлення опалювального сезону 2025/2026 років ДКП «Луцьктепло» 29 жовтня розпочало підключення будинків до централізованого опалення.
Першочергово тепло подали до закладів соціальної сфери, включно з дитсадками, лікарнями та школами. Наразі комунальне підприємство поступово переводить котельні та теплові мережі на зимовий режим роботи, забезпечуючи житловий фонд теплом.
Процес підключення житлових будинків триватиме кілька днів. Жителі міста отримають тепло в залежності від графіка підключень та готовності внутрішньобудинкових мереж.
