У Луцьку планують запустити новий автобусний маршрут громадського транспорту, який з’єднає два різні кінці міста.
Про це йдеться на платформі електронної демократії E-DEM в петиції, передає Луцьк24.
Автор петиції запропонував запустити новий маршрут, який з’єднає залізничний вокзал та вулицю Захисників України. Наразі мешканці міста повинні робити декілька пересадок на громадському транспорті, щоб дістатися іншого кінця міста.
Відомо, що петицію розглянуть депутати Луцької міської ради у тому випадку, якщо її підпишуть не менше 3 тисяч осіб. На підписання петиції дається не більше 7 днів.
