У четвер, близько 15:00 на вулиці Ківерцівській відбулася аварія. За інформацією від правоохоронців, керманич автомобіля марки Mazda, що рухався другорядною дорогою, не врахував правило дорожнього руху та не дав переваги автомобілю Nissan, що рухався головною дорогою.
Ця недбалість призвела до дорожньо-транспортної пригоди, яка спричинила механічні пошкодження обох транспортних засобів. Незважаючи на серйозність ситуації, на щастя, ніхто не отримав травм.
Патрульні, які прибули на місце події, склали на винуватця події адміністративний протокол за статтею 124 Кодексу України про адміністративні правопорушення (КУпАП), яка передбачає порушення правил дорожнього руху, що призвело до пошкодження транспортних засобів.
Ця пригода стає нагадуванням для всіх автомобілістів про важливість беззастережного дотримання правил дорожнього руху. Завжди пам’ятайте, що ваши рідні чекають на вас вдома! Будьте уважними та обережними за кермом.
