Начальник відділу з надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення повідомив, що незабаром у місті будуть встановлені сучасні оновлені сирени, передає Луцьк24.
За словами представника влади, зараз у Луцьку діють сирени, які були встановлені ще у часи Радянського союзу. Води повністю залежать від електроенергії, тому у випадку блекауту населення не буде сповіщатися про загрозу.
Новітні сирени не залежать від електроенергії, тому зможуть працювати навіть за відсутності електрики у місті. Наразі невідомо, коли саме Луцьк отримає оновлені сирени.
