У Луцьку планують змінити розташування фотостенду із портретами військових, які загинули під час Антитерористичної операції та Операції Об’єднаних сил у період з 2014 до 2022 року.
Нову дошку пам’яті хочуть встановити поруч зі стендом «Герої Небесної Сотні» біля сонячного годинника на Театральному майдані.
Про це повідомив директор КП «Луцькреклама» Олександр Ковальський, передає Луцьк24.
Після перенесення фотографій звільнений простір планують використати для розміщення світлин військових, які загинули вже під час повномасштабної війни після 2022 року.
За наявною інформацією, станом на 28 травня близько 50 родин очікують на розміщення фотографій своїх рідних на меморіальному стенді.
Наразі триває оформлення технічної документації. Почати монтаж нової конструкції планують у середині червня.
