У Луцьку на проспекті Відродження водій автомобіля «Ауді» в’їхав у дерево.
Про це повідомили у патрульній поліції Волинської області, передає Луцьк24.
За кермом автомобіля перебував 23-річний чоловік. Він не скинув швидкість на повороті, через що втратив керування та в’їхав у дерево. Правоохоронці помітили у чоловіка ознаки алкогольного сп’яніння, та встановили, що у його крові знаходиться 2,01 проміле, що перевищує норму у 10 разів.
Зазначається, що чоловік не мав права керувати транспортним засобом. На громадянина патрульні склали три адмінматеріали.
