У Департаменті мунварти повідомили, що в Луцьку були виявлені продавці, які торгували продукцією з автомобілів. На порушників було складано протокол про адміністративне правопорушення, повідомляє Луцьк24.
На декількох вулицях Луцька правоохоронці виявили продавців, які порушували закон, а саме торгували продукцією з автомобілів. Виходячи з Правил благоустрою Луцька, а саме з п.п 2.5.5.1.20, продавці не мають права займатися торгівлею без оренди приміщення і реєстрації товару. Відомо, що за дане правопорушення продавці мають заплатити штраф до 1360 гривень. За повторне порушення може бути призначена інша відповідальність.
