Мешканка Луцька Сніжана Верезій нещодавно поховала свою бабусю 79-річну Аллу Григор. Дівчина впевнена, що у смерті близької людини винна сімейна лікарка луцького Центру первинної медичної допомоги Ольга Лобацевич, передає Луцьк24.
Сніжана розповіла, що 26 жовтня її бабуся стала погано себе почувати, і тоді сімейна лікарка виписала їй заспокійливе та ліки для зняття болю в спині. Однак стан пенсіонерки з кожним днем ставав все гіршим. 2 листопада вона дзвонила до лікаря з проханням покласти бабусю в лікарню, так як їй було вже важко навіть самостійно вставати, однак Лобацевич зазначила, що в цьому немає необхідності.
3 листопада сусіди бабусі викликали швидку допомогу, так як вона вже не могла розмовляти і піднімати руки. Онучка знову просила у сімейної лікарки направлення на госпіталізацію, однак та відмовила, а після цього більше не брала слухавку. Бригада швидкої допомоги відвезли пенсіонерку до лікарні, де їй зробили всі можливі обстеження. Виявилось, що у неї було запалення легень, що призвело до сепсису та ниркової недостатності. Через декілька годин госпіталізації бабуся померла.
Сніжана Верезій впевнена, що якби сімейна лікарка Ольга Лобацевич дослухалася до її прохання госпіталізувати бабусю, вона б не померла. Дівчина збирається у суді довести провину лікарки та добитися покарання для неї.
