До Всесвітнього Дня боротьби з цукровим діабетом лучан безкоштовно перевіряють на наявність захворювання, передає Луцьк24.
Акція була організована у торговому центру «ПортСіті». Участь можуть приймати всі бажаючі. На місті працює кваліфікована медична сестра, яка бере кров у містян та міряє у ній рівень цукру.
Виявилося, що всі учасники акції вносяться у спеціальну таблицю, де вказується ім’я та вік людини, щоб згодом систематизувати дані.
