У Луцьку мешканці багатоповерхового будинку на бульварі Дружби Народів звинувачують голову ОСББ у крадіжці їхніх грошей. По словах мешканців, Сергій Ганайчук залишив їх з боргами та вкрав більше 750 тисяч гривень, передає Луцьк24.
З 2021 року головою ОСББ багатоповерхового будинку є Сергій Ганайчук. У будинку мешкають майже 250 людей у 116 квартирах. Люди сподівались, що гарні умови у будинку вони зможуть отримувати, якщо вчасно будуть сплачувати всі комунальні рахунки. Тому мешканці кидали гроші на банківський рахунок, який був створений на ім’я голови ОСББ. Однак чоловік не з’являвся на роботі та постійно вигадував причини для своєї відсутності. Також з рахунку з грошами мешканців постійно знімалися великі суми грошей у банкоматах, однак чоловік не поясняв свої дії людям, лише наголошував, що грошима займається бухгалтер.
Наразі людям майже щодня приходять «листи щастя» з неоплаченими рахунками за комунальні послуги. Усього мешканці сплатили близько 788 тисяч гривень на рахунок голови ОСББ, однак квитанції не були сплачені. Люди б’ють на сполох та намагаються розшукати чоловіка, однак він перестав відповідати на їхні дзвінки. Наразі лучани вирішили написати заяву до поліції.
