У Луцьку були затверджені нові тарифи на тепло для деяких споживачів.
Про це повідомили на сторінці Facebook виконавчого комітету Луцької міської ради, передає Луцьк24.
Тарифи на тепло підвищаться для споживачів трьох підприємств:
- ПП «Енерготранссервіс-К» – вартість зросте до 3598,82 за 1 Гкал;
- ТзОВ «Енергозбереження Волинь» – 3427,45 за 1 Гкал;
- ТОВ «Українська теплогенеруюча компанія «Еско-Волинь»- 3427,45 за 1 Гкал.
Підприємства надаються послуги з теплопостачання установам, які отримують фінансування з державного або місцевого бюджету. Зазначається, що зміни не стосуються пересічних громадян, а лише підприємства, які уклали договір про теплопостачання зі згаданими компаніями.
