У Луцьку молода дівчина покінчила з життям через нерозділене кохання.
Про це повідомили у виданні «Конкурент», передає Луцьк24.
Мешканка Луцька, якій 20 років, випила забагато таблеток, щоб отруїтись. Її батьки помітили, що її самопочуття погіршилося та відвезли її до лікарні. Лікарі підтвердили спробу самогубства. Декілька днів дівчина перебувала у реанімаційному відділенні, де лікарі боролися за її життя.
Врятувати дівчину не вдалося, вона померла. В поліції Волинської області підтвердили факт самогубства лучанки.
