Директор КП Луцьке підприємство електротранспорту Анатолій Миронюк повідомив, що у місті вийшли з ладу декілька тролейбусів, передає Луцьк24.
Луцьк у 2023 році отримав декілька одиниць нових тролейбусів, однак сильні морози не дозволяють містянам ними користуватися. Вузли транспорту обмерзли, тому 10 січня декілька тролейбусів не вийшли на маршрути.
Містян попередили, що упродовж доби можуть спостерігатися затримки у роботі громадського транспорту. На допомогу тролейбусам на маршрути були випущені додаткові автобуси.
