На Волині було постановлено вирок членам організованої групи наркоторговців. Троє місцевих мешканців проведуть у в’язниці 9,10 та 11 років, передає Луцье24.
У прес-службі обласної прокуратури розповіли, що Шацький районний суд визнав винними трьох лучан у вчиненні організованою групою незаконного придбання, зберігання та збуту психотропних речовин. Слідством було доведено, що із січня по червень 2018 року чоловіки збували заборонені речовини на території Луцька.
Двоє з групи розмістили у банку кошти, які здобули збутом психотропних речовин. За результатом судового розгляду обвинувального акта членам організованої групи призначено покарання у виді 11, 10 та 9 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
