У центрі Луцька незабаром збільшиться кількість паркомісць та будуть впроваджені в’їзні термінали.
Про це повідомляється у звіті КП «АвтоПаркСервіс», передає Луцьк24.
Протягом першого півріччя підприємство КП «АвтоПаркСервіс» планує суттєво збільшити кількість паркомісць у Луцьку, що сприятиме розвитку туризму. Мають бути впроваджені наступні зміни:
- впровадження автоматичної системи паркування у вигляді в’їзного-виїзного терміналу на вулиці Богдана Хмельницького 1;
- облаштування паркувального майданчика на вулиці Винниченка;
- облаштування паркувального майданчика на вулиці Степана Бандери.
Підприємство також має у планах оновити застарілі паркувальні автомати на вже існуючих майданчиках. Це допоможе забезпечити водіям можливість оплати паркування за допомогою готівки та мобільного додатку «SmartLutsk».
