Лучанки зможуть безоплатно перевірити своє здоров’я у спеціаліста. На Театральному майдані міста працюватиме мамограф, передає Луцьк24.
20 жовтня в Україні відзначається день боротьби з раком молочної залози. Благодійна організація «Фонд боротьби з раком» запускає акцію, під час якої жінки можуть пройти безкоштовне обстеження організму. На майдані буде розміщуватись спеціалізований автомобіль онкоцентру, який прийматиме пацієнток з 10 до 16 години.
З собою лучанки повинні мати паспорт або інший документ, який визначає особистість. Також можна взяти медичну картку, щоб зафіксувати обстеження для свого сімейного лікаря. Мамографію можуть зробити всі охочі, незалежно вік віку.
