Очільник департаменту освіти Луцької міської ради Віталій Бондар повідомив, що містяни скаржаться на харчування дітей в закладах освіти. Він наголосив, що нове меню передбачає багато змін, але постанови уряду за номером 305 потрібно дотримуватись, передає Луцьк24.
Батьки скаржаться, що меню у закладах освіти стало обмеженим, та при приготуванні страв почали використовувати набагато менше солі та цукру. По правилам, тепер у стравах не використовується багато продуктів, які є алергенами, та можуть нашкодити здоров’ю дітей.
У міський раді повідомили, що необхідно дотримуватись всіх правил харчування дітей у закладах освіти, навіть якщо це не подобається батькам. Всі обмеження направлені на те, щоб мінімізувати у дітей алергічні реакції та знизити шкоду від солі та цукру.
