10 серпня біля одного з закладів Луцька сталася бійка.
Про це повідомили у секторі комунікації поліції Волинської області, передає Луцьк24.
На вулиці Лесі Українки 10 серпня між двома чоловіками виник конфлікт. Під час сварки 19-річний хлопець вдарив 20-річного ножем. Потерпілий був госпіталізований до лікарні. Наразі його життю нічого не загрожує.
19-річний нападник був затриманий та зараз перебуває у СІЗО. Слідчі розслідують за цим фактом кримінальне провадження, відкрите за ч. 1 ст. 121 Кримінального кодексу України.
