Директор КП «Луцьксвітло» Валерій Мазін зазначив, що зараз освітлення міста відбувається у двох режимах. Фахівці роблять все для того, щоб впродовж зими дана тенденція не змінилася, передає Луцьк24.
У Луцьку наразі вистачає потужностей для того, щоб вуличне освітлення мало змогу функціонувати без перебоїв. З вечора до 24 годин у місті працює кожен ліхтар, а також вони вмикаються о 5:30 ранку.
За словами Мазіна, у випадку ворожих обстрілів об’єктів інфраструктури ситуація може змінитися. Якщо у місті та області будуть застосовані графіки відключень, то вуличне освітлення може бути скорочене у роботі.
