У поліції Волинської області повідомили, що недалеко від міста було виявлено труп 63-річного чоловіка, передає Луцьк24.
Працівники відділення поліції міста Горохів Луцького району виявили у лісозахисній смузі тіло чоловіка без ознак життя. З’ясувалося, що місцевий мешканець вирішив не сідати на потяг, щоб дістатися дому, а пішов пішки через ліс.
До хати чоловік так і не дійшов, померши у лісі. На тілі волинянина не було виявлено слідів насильницької смерті. Причини загибелі чоловіка встановлюються.
