У Ковелі правоохоронці затримали 34-річного чоловіка, який самовільно залишив військову частину та влаштував вибух у дворі багатоповерхівки. Інцидент трапився 23 серпня, проте, на щастя, обійшлося без постраждалих. Вибуховою хвилею пошкоджено кілька автомобілів, припаркованих біля будинку.
Про це інформує поліція Волині, передає Луцьк24.
За даними слідства, ковельчанин кинув невідомий вибуховий предмет на території житлового масиву, що й спричинило детонацію. Згодом поліцейські встановили його особу — це місцевий житель, який перебував у розшуку за самовільне залишення військової служби.
Під час обшуку за місцем проживання чоловіка правоохоронці виявили арсенал небезпечних предметів: реактивний сигнальний патрон, димову гранату іноземного виробництва, пневматичний пістолет, тротилову шашку, електродетонатор та набої. Усе вилучене передано на експертне дослідження.
Наразі триває досудове розслідування. За фактом події відкрито кримінальні провадження за статтями 296 (хуліганство) та 263 (незаконне зберігання зброї) Кримінального кодексу України.
